KMF Jastrebac i pored poraza od ekipe Samo pravo ostaje u najelitnijoj Ligi Srbije

Utakmica 21.kola Prve futsal Lige Srbije igrana u sportskoj hali Čika Duško Jovanović u Blacu između ekipa KMF Jastrebac Blace i KMF Samo pravo Beograd, završena je rezultatom 1:2.

Bačani su poveli u prvom minutu utakmice golom Ivana Vuletića, desetak minuta kasnije Ilija Petković izjednačio je rezultat a konačnih 1:2 postavio je Branislav Milosavljević.

Večerašnji rezultat, odnosno poraz blačana u senci je činjenice da će KMF Jastrebac i naredne sezone biti klub koji će igrati u najelitnijem takmičenju.

U poslednjem kolu Jastrebac u Kragujevcu igra meč sa šampionom, ekipom Ekonomac.

Jastrebac je obezbedio direktni opstanak u prvoj futsal Ligi Srbije.