5:1 za KMF Jastrebac Blace u prvoj baraž utakmici

Klub malog fudbala Jastrebac Blace pobedio je večeras u Blacu ekipu zrenjaninskog Sas-a rezultatom 5:1. Utakmica je igrana u prepunoj sportskoj hali “ Čika Duško Jovanović”.

Uskoro video prilog sa utakmice, sastavi ekipa, izjave, golovi…

-U prvoj baraž utakmici naš tim je slavio rezultatom 5:1(4:1)! Ponovo smo sebi dozvolili jeftin gol, gde je gost poveo sa 1:0 što je naše igrače trglo, pa su se razigrali i do kraja poluvremena preokrenuli rezultat na 4:1 i praktično rešili ovu utakmicu. U drugom poluvremenu gosti su prižili dostojnu partiju na kojoj im čestitamo. Nama ostaje da se okrenemo revanšu koji se igra u petak, nikako opuštanje ne smemo sebi dozvoliti jer pobedom u Zrenjaninu zadržavamo prvoligaški status!

Hvala publici koja nas je podržala na jubileju, sa njima se može sve što se poželi, i ako bog da da od septembra nastupamo u prvoj futsal ligi Srbije, ponovo punimo halu i zajedno se radujemo pobedama našeg tima.

“Jastrebac, to je tim, što se voli srcem svim”, poručuju iz kmf Jastrebac Blace nakon utakmice.