Bog“ večeras za prokupačku publiku
Već smo navikli da Dramski studio prokupačke Gimnazije, na svim pozorišnim festivalima na kojima učestvuje, kao po nepisanom pravilu, osvoji neku od nagrada. Tako je bilo i nedavno u Kragujevcu na Pozorišnim susretima gimnazija Srbije, sa predstavom „Bog“, u režiji Zorana Cvetkovića, a po tekstu Vudija Alena.
Njihovo glumačko umeće, kojim su osvojili treće mesto u celini i prvo prema oceni publike, moći će da pogleda i prokupačka publika u Domu kulture večeras u 19 časova i 30 minuta.
Ovi mladi i talentovani glumci mogu se pohvaliti i nagradom za najbolju učeničku režiju na ovom festivalu. Nagradu za najbolju epizodnu mušku ulogu poneo je Milutin Milošević, a za epizodnu žensku Marija Milovanović




