KMF Jastrebac doneo bod iz Novog Sada
Futsaleri Jastrepca igrali su sinoć nerešeno u Novom Sadu sa istoimenom ekipom. Rezultat utakmice KMF”Novi Sad”-KMF”Jastrebac” 3:3(2:1)!
Utakmica je igrana u okviru 18.kola Druge futsal Lige Srbije a u petak Blačane na svom terenu očekuje meč sa ekipom
Student iz Beograda.
-Bod u Novom Sadu možda sladji domaćinu jer smo u zadnjem minutu imali nekoliko šansi da odnesemo kućci sva 3 boda. U teškoj utakmici sa skraćenim rosterom odolevali smo napadima domaćina. Sudijski dvojac bez komentara, “bravo za njih”. Idemo dalje, u petak docekujemo Student iz Beograda.
Nema predaje, dok postoji I najmanja šansa! , poručuju iz KMF Jastrebac Blace.




