KMF Jastrebac niže pobede- petarda nad Smederevom

Vest ima video:

Golovima Jovana Cvetanovića u prvom poluvremenu KMF Jastrebac Blace u prvom poluvremenu ostvario je pobedu nad Smederevom od 2:0. U drugom poluvremenu blačani su nastavili seriju golova a strelci su bili kapiten Marinko Sudimac, Nikola Tanasković i Aleksandar Milenković za konačnih 5:0.

-Pobeda Jastrebca 5:0(2:0). Gosti iz Smedereva su odolevali napadima do 11-og minuta kada je Cvetanović načeo mrežu Smedereva. Od tog trenutka zaigrali smo puno bolje gde smo na poluvremenu otišli sa dva gola prednosti. Trener Spasojević je promešao karte i dao šansu domaćim mladim igračima, koji su pokazali da su budućnost blačkog futsala! U strelce su se upisali Tanasković, Sudimac i Milenković za konačan rezultat 5:0! Sve pohvale drugom golmanu Gajiću koji je sačuvao mrežu, sa nekoliko odličnih intervencija! Hvala publici koja je opet došla u velikom broju!

“Jastrebac to je tim, što se voli srcem svim , poručuju iz KMF Jastrebac Blace.

Nakon 16 odigranih kola Jastrebac se nalazi na 5.mestu na tabeli a u narednom kolu očekuje ga meč u Kragujevcu protiv lidera na tabeli ekipe Ekonomac.