Poraz futsalera Jastrepca u poslednjim sekundama

KMF Jastrebac Blace izgubio je večeras u Blacu od ekipe KMF NoviSad. Blačane očekuje u sredu Kup utakmica u Nišu i pauza do februara.

-U punoj hali naš tim je savladan rezultatom 3:4. Nismo iskoristili šansu da slavimo večeras u onakvom ambijentu, gde smo na krilima publike odigrali jednu od najboljih utakmica ove polusezone ali to nije bilo dovoljno da upišemo 3 boda. Hvala svima koji su uz nas i kad je teško i kad je loše. Vratiće nam se to nekad, bar toliko se duguje našim sugrađanima i vernim prijateljima kluba. Sledi pauza u prvenstvu, na redu je kup takmičenje nas tim je u žrebu izvukao niški Gvozdeni Puk sa kojim se sastajemo u sredu od 18:30h u Nisu. Posle te utakmice idemo na mali odmor i rezimiranje ove polusezone,poručuju iz KMF Jastrebac!