Rukometaši Jastrepca pobedom završili polusezonu ,Stefan Jovanović najbolji igrač
Rezultatom 30:25 (15:13), rukometaši Jastrepca savladali su večeras na svom terenu ekipu RK Jedinstvo.

-Prvi deo sezone Jastrebac je završio uspešno, pobedom pred svojim navijačima. Posle nešto slabijeg prvog poluvremena, naša ekipa u drugom delu utakmice dolazi do svoje prepoznatljive igre i lagano upisuje nova dva boda na tabeli. Za najboljeg igrača proglasen je golman nase ekipe Stefan Jovanović,ističu u RK Jastrebac Blace.





