Sjajna utakmica blačkog prvoligaša :KMF: Jastrebac Blace –KMF Kalča Niš 7:1-Video :GOLOVI

Utakmica 10.kola prve futsal Lige Srbije igrana u Blacu između Jastrepca i Kalče završena je rezultatom 7:1 (2:0) za blačane koji su do pobede došli zahvaljujući dobroj igri i velikoj podršci sa tribina.

Video, sastavi ekipa – GOLOVI:

Utakmica je „počela“ sjajnim golom Matije Uroševića koji je blačanima doneo minimalnu prednost na početku utakmice i to već u prvim minutima meča a  konačnih 2:0 u prvom poluvremenu postavio je Uroš Micić. U listu strelaca za KMF Jastrebac u drugom poluvremenu upisali su se Matija Urošević, Jovan Cvetanović, Dušan Vukajlović, Marinko Sudimac i Rajko Lazović .

Jedini gol za Kalču postigao je Stefan Spacić.

bscap0007

KMF Jastrebac Blace na ovom meču igrao je u sastavu : Pavle Pavlović, Micić Nikola, Urošević Matija, Cvetanović Jovan, Radojičić Aleksandar, Gajić Miljan, Savić Filip, Rajković Nikola, Čolić Aleksandar, Dušan Vukajlović, Lapčević Marko, Sudimac Marinko, Tanasković Nikola, Lazović Rajko.

bscap0015

U narednom i poslednjem kolu prvog dela prvenstva Jastrebac gostuje u Ivanjici istoimenoj ekipi.