Tekvondo šampioni iz Blaca

Tekvondo klub Korio 2 Blace, na takmičenjima širom Srbije beleži izuzetne rezultate.

Na nedavno održanom prvenstvu održanom u Novom Sadu na Spartak kup-u takmičari ovog kluba osvojili su bronzanu medalju ekipno formama.

4

Kadetska ekipa tekvondo kluba Korio 2 Blace osojili su prvo mesto, zlato su osvojile Anastasija Lazović, Mina Miladinović i Anđela I.Savić.

Zlatna medalja pripala je i Maši Živančević koja je bila najbolja u juniorskoj konkurenciji u borbama -46 kg.

Pojedinačno u formama srebro je osvojila Anastasija Lazović a bronzana medalja pripala je Mini Miladinović.

111

Osvajači medalja tekvondo kluba Korio 2 Blace sa takmičenja Novom Sadu

2

U proteklom periodu, takmičari tekvondo kluba Korio 2 Blace osvojili su pregršt medalja a do kraja sezone očekuju ih još četiri turnira.

3

Sa prvenstva Srbije za pionire, takmičarke tekvondo kluba Korio 2 Blace sa Olinpijkom Milicom Mandić

Trenutno su u klubu pripreme za naredno takmičenje koje ih očekuje već ovog vikenda i učešće na prvenstvu u Nišu na Asterix kup-u, međunarodnom takmičenju gde će učestvovati preko 1700 takmičara.

11

Takmičari treniraju utorkom, sredom i četvrtkom, povremeno i vikendom a trener je majstor Dejan Živković koji je i trener državne reprezentacije, dok su pomoćni treneri Goran Pešić i majstor Ana Marija Živković.

33

Kako od trenera tekvondo kluba Korio 2 Blace, Dejana Živkovića saznajemo interesovanje dece za ovaj olimpijski sport je veliko i trenutno broji preko 50-toro članova.

Oni koji žele da se priključe tekvondo klubu Korio 2 Blace, uzrasta inad 6 godina, bliže informacije mogu dobiti na telefon broj 060-35-11-066.

Trener tekvondo kluba Korio 2 Blace, majstor Dejan Živković, ovom prilikom zahvalio se rukovodstvu Opštine Blace i roditeljima, koji daju veliku podršku klubu.

adana eskort - eskort eskişehir - eskort - bursa eskort - mersin eskortadana eskort - eskort eskişehir - eskort - bursa eskort - mersin eskort