Četiri medalje za karate klub Blace na prvenstvu uže Srbije

• c680ccc9-37ee-497f-8fa9-9d929293b743
  • d43770be-7da4-4e07-841e-780b28765b09
  • f6d74236-709b-418f-bc73-9f2126ce05ab
  • f5542292-52bd-40cf-929b-8786cc57d239

U nedelju 8. maja 2016. godine, takmičari karate kluba “Blace” nastupili su na Prvenstvu uže Srbije u Jagodini. Na ovom karate takmičenju, nastupilo je oko 400 takmičara iz 31 kluba, a za karate klub “Blace” nastupilo je 8 takmičara i 2 kata tima, a osvojene su 4 medalje i to:

U katama pojedinačno: Jovanović Tamara – zlatna medalja

Pešić Natalija – bronzana medalja

U katama ekipno:

–        kata-tim mlađih seniorki, u sastavu Pešić Natalija, Ilić Ana i Timotijević Milica, je osvojio zlatnu medalju.

–        kata-tim kadetkinja, u sastavu Jovanović Tamara, Đurić Slavica, Đokoć Andrijana, je osvojio srebrnu medalju.

Ovo je kvalifikacioni turnir za nastup na Prvenstvu Srbije 22. decembra u Šapcu.

Pored osvajača medalja na Prvenstvo Srbije su se plasirali i Stevanović Mihajlo, Dunjić Mihajlo i Pešić Danilo.