Futsal u Blacu : Pavlović kralj na golu,Trojanovići otvorili golgetersku igru, Markovićev het trik …

• bscap0090
  • dscn9763

Pred oko 500 gledalaca u sporskoj hali Čika Duško Jovanović u Blacu, KMF Jastrebac rezultatom 6:0(1:0), savladao je KMF Leteći Holanđanin iz Vrbasa. Utakmica je igrana u okviru osmog kola Prve futsal Lige Srbije.

Golove su postigli: Siniša Trojanović dva, Dragiša Trojanović i Miroslav Marković tri.

VEST IMA VIDEO:

Golman Jastrepca iz Blaca, Pavle Pavlović bio je pravi kralj na golu u utakmici 8.kola Prve futsal Lige Srbije igranoj u sportskoj hali Čika Duško Jovanović u Blacu između domaćeg Jastrepca i ekipe Leteći Holanđanin iz Vrbasa.

bscap0090

Pavle Pavlović golman KMF Jastrebac Blace

Sjajnim golom Siniše Trojanovića u 16. minutu utakmice prvog poluvremena Jastrebac je došao do vođstva od 1:0 što je bio i rezultat prvog poluvremena.

Drugo poluvreme obeležili su golovi Dragiše Trojanovića, het trik Miroslava Markovića i još jedan gol Siniše Trojanovića za konačnih 6:0.

U narednom kolu KMF Jastrebac očekuje gostovanje u Novom Pazaru dok je ekipa Leteći Holanđanin domaćin Kalči iz Niša.

Sastavi ekipa:

KMF Jastrebac Blace: Pavle Pavlović, Miroslav Marković, Marko Lapčević, Dušan Savović, Ivan Vuletić, Miljan Gajić, Nenad Bučić, Predrag Valjarević, Nemanja Milojević, Dragiša Trojanović, Siniša Trojanović, Stefan Pavlović, Marinko Sudimac, Stefan Jozić.

KMF Leteći Holanđanin Vrbas: Milan Beljanski, Boris Bodonji, Davor Samardžić, Srđan Stanić, Marko Novaković, Miloš Pokrajac, Nemanja Peković, Marko Đurović.