U petak izložba i dodela nagrada na likovnom i literarnom konkursu Narodne biblioteke” Raka Drainac” Blace

  • SKMBT_C30018040415590
  • SKMBT_C30018040416020
  • SKMBT_C30018040416030
  • SKMBT_C30018040416040
  • SKMBT_C30018040416041
  • SKMBT_C30018040416050
  • SKMBT_C30018040416051
  • SKMBT_C30018040416060
  • SKMBT_C30018040416061 (1)
  • SKMBT_C30018040416061
  • SKMBT_C30018040416062
  • SKMBT_C30018040416070
  • SKMBT_C30018040416071
  • SKMBT_C30018040416080
  • SKMBT_C30018040416081
  • SKMBT_C30018040416090
  • SKMBT_C30018040416091
  • SKMBT_C30018040416092
  • SKMBT_C30018040416100
  • SKMBT_C30018040416101
  • SKMBT_C30018040416102
  • SKMBT_C30018040416110
  • SKMBT_C30018040416111
  • SKMBT_C30018040416112
  • SKMBT_C30018040416120
  • SKMBT_C30018040416121
  • SKMBT_C30018040416122
  • SKMBT_C30018040416130
  • SKMBT_C30018040416131

Narodna biblioteka “Raka Drainac” Blace u petak 13.04.2018. u 12 sati dodeljuje nagrade i otvara izložbu dečijih radova povodom Međunarodnog dana dečije knjige i raspisivanja Literarnog i likovnog konkursa “U svetu bajki”  .

Rezultati konkursa za literarne radove  za uzrast  od I do IV razreda:

  1. nagrada Nina Popović IV1 razred OŠ „Anta Bogićević“ Loznica
  2. nagrada Andrija Ristić IV razred OŠ „Milić Rakić Mirko“ Prokuplje
  3. nagrada Vukašin Cerovina II3 razred OŠ „Stefan Nemanja“ Niš

Pohvala Anđela Okilj II3 razred

Rezultati konkursa za literarne radove  za uzrast  od V do VIII razreda:

  1. nagrada Jevrem Ž. Nedeljković VII razred OŠ „Dr Dragan Hercog“ Beograd
  2. nagrada Marko Jovanović VIII2 razred OŠ „Starina Novak“ Beograd
  3. nagrada Đorđe Živković VIII2 razred OŠ „Vasa Čarapić“ Beli Potok

Pohvala Vojislav Durmanović VIII razred OŠ „Sveti Sava“ Bjeljina

Rezultati konkursa za likovne radove za  predškolski uzrast:

  1. nagrada Zabavište Čitluk
  2. nagrada Marijana Đošić Predškolska ustanova „Naša Radost“ Blace
  3. nagrada Miona Agatonović Blace

Pohvalu Iva Zafirović Blace

Rezultati konkursa za likovne radove od I do IV razreda

  1. nagrada Marija Feldeždi OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ Zmajevo
  2. nagrada Lili Kuti IV razred OŠ „ Jovan Jovanović Zmaj“ Subotica
  3. nagrada Lazar Grujičić IV2 razred OŠ „Nada Purić“ Valjevo

Pohvalu Bence Zalan Nađ IV razred OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ Subotica

Pohvalu Tifani Kujundžić IV razred OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ Subotica

Pohvalu Nemanja Kaloper IV1 OŠ „Jovan Popović“ Kikinda

Rezultati konkursa za likovne radove od V do VIII razreda:

  1. nagrada Vukadinović Anđela VIII1 razred OŠ „Sveti Sava“ Mladenovac

Asocijacija za podrsku nauke kulture i umetnosti „Noumena“

  1. nagrada Nikola Karan V3 razred OŠ „Svetozar Marković“ Lapovo
  2. nagrada Nataša Pavlović V3 razred OŠ „Sveti Sava“ Rogatica

Pohvalu Marija Dobradolac VI4 OŠ „Kralj Aleksandar“

Pohvalu Apt Teodora VIII razred Likovna radionica „Em Art“ Subotica

Pohvalu Linda Pelizaeus VI razrd Dopunska škola na srpskom jeziku Berlin

Pohvalu Maša Mikić VI 3 razred OŠ „Svetozar Marković“ Lapovo

Pohvalu Milica Trifunović V3 razred OŠ „Svetozar Marković“ Lapovo

Pohvalu Selena Lazić VIII3 razred OŠ „Sveti Sava“ Rogatica

Pohvalu Elena Mijatović VII5 razred OŠ „ Kosta Abrašević“

Pohvalu Mina Stanojević VIII4 razred OŠ „Kosta Abrašević“

Pohvalu Danica Dimić VI1 razred OŠ „Svetozar Marković“ Lapovo

Pohvalu Marija Orlović VI2 razred OŠ „Kosta Đukić“ Mladenovac

Pohvalu Ninković Jefimija VII5 razed OŠ „Jugoslavija“ Bar

Pohvalu Lazar Grujić VI razred Dopunska škola na srpskom jeziku Berlin

Pohvalu Krstina Mršević VI3 razred OŠ „Sveti Sava“

Pohvalu Anja Stojnov

Pohvalu Savičić Predrag VII razred Likovna radionica „Em Art“ Subotica