Učenici Osnovne škole „Stojan Novaković“ Blace učestvovali na 32.RTS-ovom krosu
Učenici Osnovne škole „Stojan Novaković“Blace danas su učestvovali na 32.RTS-ovom krosu kroz Srbiju.
Kros je održan na fudbalskom stadionu „Kraj jezera“ u Blacu a učešće su uzeli učenici od prvog do osmog razreda.
Najbolji su bili:
1.razred – dečaci:
1.Ognjen Bogićević I1
2.Mihajlo Milošević I3
3.Ognjen Jovanović I1
1.Razred – devojčice:
1.Una Zafirović I3
2.Aleksandra Čvorić I2
3.Anika Bradić I2
2.Razred, dečaci:
1.Miodrag Grujić II 1
2.Aleksa Vučetić II2
3.Ilija Petrović II 3
2.razred – devojčice:
1.Sara Stojanović II3
2.Anđela Živković II2
3.Nikolija Jovković II3
III Razred – dečaci:
1.Matija Jaćović III 1
2.Luka Kozić III 3
3.Ilija Ratković III 2
III Razred – devojčice:
- Jovana Vučinić – III3
- Nađa Savić – III1
- Jana Lazović – III 2
IV Razred dečaci:
1.Vasilije Milošević IV 2
2.Vojin Krpić IV 3
3.Uroš Kocić IV 2
IV razred – devojčice:
1.Sofija Nedović IV 3
2.Irina Vasiljević IV2 i Una Savić IV 1
3.Andrea Nestorović IV 3
V RAZRED – Dečaci:
1.Ognjen Ubavić V2
2.Lazar Obradović V1
3.Lazar Bošković V1
V RAZRED – Devojčice:
1.Jovana Đorđević V1
2.Anđelija Radosavljević V3
3.Anđela Kostić V2
VI Razred – dečaci:
1.Vukač Cvetković VI 1
2.Ognjen Savić VI 1
3.Nikola Đorđević VI1
VI Razred – devojčice:
1.Natalija Aleksić VI3
2.Đurđija Mladenović VI1
3.Jana Maksimović VI 1
VII Razred – dečaci:
1.Uroš Grbić VII 2
2.Mateja Jovanović VII 3
3.Nikola Vukašinović VII 1
VII Razred – devojčice:
1.Anđelija Jovanović VII2
2.Lena Gajić VII3
3.Isidora Dačković VII 3
VIII Razred – dečaci:
1.Nikola Pavlović VIII 3
2.Nemanja Milosavljević VIII 3
3.Milan Vukomanović VIII 3
VIII Razred – devojčice:
1.Selena Sudimac VIII 1
2.Natalija Vukomirović VIII 2
3.Nina Jovanović VIII 3
Rezultati krosa sa podrucnih odeljenja Draguša i Barbatovac.
Draguša,mlađi razredi:
1.Nemanja Jovanović
2.Filip Đukić
3.Ilija Bačević
Stariji razredi:
1.Danilo Ignjatović
2.Nikola Đukić
3.Stevan Vrekić
Barbatovac:
Mlađi razredi:
1.Jovan Vasilijević
2.Jovan Milenković
3.Momčilo Milivojević
Stariji razredi:
1.Luka Milenković
2.Ognjen Milutinović
3.LukaSimić
Devojčice:
1.Milica Vasilijević
Stariji razredi:
1.Jasna Milosavljević
2.Milica Pejčić
3.Anastasija Milosavljević