Saopštenje predsednika SO Blace Dejana Mijajlovića Đanija: “Prodaju veru za večeru”-“Crne ptice ponovo ali orlovi se bore za čisto i slobodno nebo nad Srbijom”
Saopštenje predsednika SO Blace Dejana Mijajlovića Đanija:
Jedna”mala zemlja”ali od vajkada nepokolebljiva kada je sloboda i čast u pitanju i ovoga puta piše istoriju svetlim i svetim slovima!
Da,to svako na svetu danas zna kao i u prošlosti u ključnim istorijskim trenucima,što se znalo kada je trebalo život dati za slobodu i čast nije bilo dileme, to je Srbija!

izvor a vucic
Hvala bogu što nam je uvek kada je bilo najteže darovao velike lidere koji su znali da zaštite svoj narod i da se za njega bore bez razmišljanja o posledicama po sebe i svoj život,kao što je danas naš predsednik Aleksandar Vučić koji se svojim delima i borbom za Srbiju i sve nas svrstava u svete srpske vladare!!!

Foto Predsedništvo
Udarilo zlo strano sa zlim domaćim obučene u ruho tzv. opozicije, i na predsednika i na njegovu decu i na njegovog oca i njegovu majku i brata njegovog i na pretke njegove kako bi ga oljagali i pokolebali kako bi ga uplašili ali džaba im on je sve jači i uspešniji jer je uz njega bog i pravda koja uvek na kraju pobedi,kao i prave patriote koje idu njegovim patriotskim putem!
Kako reče Predsednik Narodne Skupstine Republike Srpske Nenad Stevandić da je jos jednom u istoriji Srbiji pripao veliki teret i velika čast da na svojim ledjima ponese kraj jedne ere i početak novog doba.

Više od polovine sveta i dve trećine čovečanstva je bilo na strani Srbije.I ovi što su glasali za genocid glasali su pod ucenom,pretnjom i iz interesa pod pritiskom zapada koji je doživeo najveću šamarčinu a i početak kraha rekao je Stevandić.
Dok nam je dve trecine sveta dalo podršku i nije podleglo ucenama i zastrašivanjima da glasaju da su Srbi genocidan narod dotle su “naši” opozicionari tvrdili da smo genocidni.

Pa kakvi su to ljudi kakvi su to Srbi,kakvi su im preci pa ostaviše ovakve potomke,kako ih nije sram da li ima u njima i trunke ljudskosti,čovečnosti a o ljubavi prema svojoj zemlji i da ne pominjem,pitam se ovih dana?

Nemam odgovor,jer nema toliko ružne reči kojom bi ih opisao a da ne omalovažim tu reč kojom bih ih kvalifikovao.Svedocimo smo ovih dana i dešavanjima u Blacu,što bi rekli naši stari ovi nemaju”krst na čelo”pa zar i krst nekom može da smeta ko je hrišćanin kad znamo da i poštenim muslimanima ne smeta,pa pod lažima da čuvaju parkove blokiraju i protive se postavljanju krsta u Blacu,pa zar da ga postavimo u šumu il polje da se,bože me prosti,njime ptice plaše?
Zna se kome krst smeta,djavolima i sotoni,našim neprijateljima koje smo kroz istoriju krstom pobedjivali(u rat sa krstom odlazili i s krstom se vraćali,kojim smo našu decu krstili i svaki početak krstom blagosiljali,čašicu rakije nismo popili dok se nismo prekrstili,u ovaj svet dolazili i s njega odlazili uz krst)pa zar da ga krijemo,zar nam sunce zaklanja pa nam smeta u centru Blaca da bude?

E nećete “opozicijo”ovo vam neću zaboraviti i prisetiću vas na tu sramotu kad god se vidimo a vidjaćemo se naravno!!!
Zamolio bih naše gradjane kad ih “tzv opozicioni šefčići” pozovu na potpisivanje neke peticije tobož kojom će odbraniti Blace,da ih pitaju od kad su to oni postali patriote,čime mogu taj patriotizam da dokažu,gde su bili kad smo na Kosovu branili Srbiju od šiptara i nato pakta,jesu bili na bojnom polju ili su glumeli razne bolesti da bi se izvukli od rata,a sad se uskoprčili pa bi saobraćaj da blokiraju u Blacu,ne mogu da podnesu Vučićeve istorijske uspehe,ne mogu da podnesu uspehe Blačke opstine,znaju samo da mrze i mute i obmanju ljude lakoverne!!! E nećete vala dok je pravih rodoljuba i pravih Blačana,e nećete pa da ste jos hiljadu puta jači.
Ima i medju vama ljudi koji imaju svoj obraz kao što je doktor Hadži Ilić koji nije potpisao vaše sramne zahteve,svaka mu čast!!!

Ja sam bio kad je trebalo tamo gde sam bio najpotrebniji kao i moj praded na Solunu i njegov sin a moj deda u drugom svetskom ratu takodje protiv balista na kosovu jer mi drugačije neznamo i nećemo a ako zatreba opet smo tamo “gde trebamo” i za Srbiju i Blace,rekao je predsednik SO Blace Dejan Mijajlović Đani.
@srpskaoluja Живимо у времену када нас највећи злочинци у историји оптужују за нешто што нисмо урадили. Зато, у овим тешким временима, требамо сви бити сложни као никада пре! Браћо и сестре, будите поносни што сте Срби! 🇷🇸🇷🇸🇷🇸




