Bench press : Nikola Radosavljević iz Blaca, osvojio srebro i plasman na Balkansko prvenstvo

Na državnom prevestvu u  Bench press-u (kimitkup) održanom u Beloj Palanci,Nikola Radosavljavić iz Blacu osvojio je srebrnu medalju i plasman na Balkansko prvenstvo.

1512235941428

-Nakon mnogobrojnih medalja i pehara koje sam osvojio u svoju kolekciju dodao sam još jednu medalju.Takmičio sam se u kategoriji do 100 kg seniori,osvojio sam II mesto i srebrnu medalju što smatram velikim uspehom jer je ovo takmičenje ujedno bilo i kvalifikacija za Balkansko prvenstvo, koje će biti održano u aprilu 2018. u Vranju, rekao nam je Nikola Radosavljević.

1512235942151

Radosavljević je takodje u Bench press-u višestruki državni šampion,drugi na Balkanu i treći u Evropi.

-Od mene se očekivalo mnogo više s obzirom na to da sam na Državnim prvenstvima do sada uvek bio prvi,ali nemoguće je uskladiti treniranje sa time što sam se posvetio treniranjem i prenošenjem znanja i veština u svom klubu “300” GYM,na mladje naraštaje pune želje da uče od najjboljeg. Ali nadam se biće bolje i sledeće godine na Balkanskom prvenstvu …

Za odlaženje na ovo takmičenje kao i do sada ,zahvalnost dugujem SportskomSavezu opštine Blace I predsedniku Sportskog saveza Milošu Vasiljeviću, kaže Radosavljević.