Futsal: Remi blačana sa Novom Pazovom

Utakmica 14. Kola Prve Futsal Lige Srbije igrana u sportskoj hali Čika Duško Jovanović u Blacu između KMF Jastrebac i Nova Pazova završena je nerešenim rezultatom 4:4.

Vest ima video:

Rezultat na poluvremenu bio je 3:1 u korist gostujuće ekipe koja je povela već u prvom minutu utakmice kada se u listu strelaca upisao Kukolj. Golom Vuletića u 7 minutu blačani su izjednačili rezultat. Do kraja prvog poluvremena gostujuća ekipa bila je još dva puta efikasna a u listu strelaca upisali su se Božić u 11 i Kukolj u 17 minutu za konačnih 3:1 na poluvremenu.

Početkom drugog poluvremena blačani smanjuju vođstvo gostiju na 3:2 zahvaljujući golu koji je postigao Siniša Trojanović u 26. minutu.Golom Božića gosti vode sa 4:2,golom Savovića blačani smanjuju rezultat na 4:3,a konačnih 4:4 postavlja Dragiša Trojanović.

Sjajnim odbranama i ovoga puta istakao se golman Jastrepca Pavle Pavlović.