KMF Jastrebac Blace sa 8:4 pobedio RB Valjevo

Rezultatom 8:4(4:3) KMF Jastrebac Blace u 2.kolu Super Futsal Lige Srbije savladao je ekipu KMF RB Valjevo. Utakmica je igrana u sportskoj hali „ Čika Duško Jovanović“ u Blacu.

DSCN0564

Blačani su poveli već u prvom minutu utakmice golom Nikole Tanaskovića, a u listu strelaca za KMF Jastrebac upisali su se i Aleksandar Radojčić dva puta, Rajko Lazović, Adrijano Knežević, Nikola Medić, Jovan Cvetanović i Marinko Sudimac.

Golove za KMF RB Valjevo postigli su Kosta Marković  i Nemanja Jovanović dva puta.

U osvrtu na predhodno kolo gde je Jastrebac do pobede došao u Novom Pazaru, trener blačana Marko Gavrilović ističe da se radi o jednoj sjajnoj pobedi u utakmici u kojoj je Jastrebac došao do pobede pri dva gola razlike na poluvremenu.

• Za večerašnju utakmicu spremali smo se cele nedelje. RB Valjevo je jedna kvalitetna ekipa, znali smo šta hoćemo i možemo, meč smo otvorili kako treba, ističe trener KMF Jastrebac Marko Gavrilović.

U narednom kolu Jastrebac u Beogradu igra sa ekipom Srpska a trener blačana veruje u svoju ekipu i tri boda i u trećem kolu Srpske futsal Lige nad ekipom koju predvode vrhunski stručnjaci.

Sastavi ekipa:

KMF Jastrebac Blace: Pavle Pavlović, Nikola Mićić, Aleksandar Radojčić, Nikola Tanasković, Jovan Cvetanović , Miljan Gajić, Matija Urošević, Dušan Nestorović, Rajko Lazović, Dušan Vukajlović, Marko Lapčević, Marinko Sudimac, Adrijano Knežević, Filip Savić.