KMF Jastrebac Blace – Vidimo se u 2.Ligi

KMF Jastrebac Blace večeras je doživeo prvi poraz u ovogodišnjem takmičenju. U poslednjem kolu Blačani su izgubili od ekipe Rosulja rezultatom 9:5. KMF Jastrebac Blace u ovoj sezoni odigrao je sjajne utakmice i polako ali sigurno vratio se stazama stare slave. KMF Jastrebac Blace od naredne sezone takmičiće se u 2. Futsal Ligi Srbije.

Poraz za kraj jedne nestvarne sezone za naš klub! Lekcija za predstojeće mečeve koji nas očekuju u višem rangu takmičenja! Hvala igračima, hvala svim navijačima koji su nas tokom cele sezone podržavali! Vidimo se u 2 ligi!

Jastrebac to je tim, što se voli srcem svim!, poručuju iz KMF Jastrebac Blace.