Učenici Osnovne škole „Stojan Novaković“ Blace učestvovali na 32.RTS-ovom krosu

Učenici Osnovne škole „Stojan Novaković“Blace danas su učestvovali na 32.RTS-ovom krosu kroz Srbiju.

Kros je održan na fudbalskom stadionu „Kraj jezera“ u Blacu a učešće su uzeli učenici od prvog do osmog razreda.

Najbolji su bili:

1.razred – dečaci:

21

1.Ognjen Bogićević I1

2.Mihajlo Milošević I3

3.Ognjen Jovanović I1

1.Razred – devojčice:

12

 

1.Una Zafirović I3

2.Aleksandra Čvorić I2

3.Anika Bradić I2

2.Razred, dečaci:

280290413_1201663373906689_1399080341996852119_n

 

1.Miodrag Grujić II 1

2.Aleksa Vučetić II2

3.Ilija Petrović II 3

2.razred – devojčice:

13

1.Sara Stojanović II3

2.Anđela Živković II2

3.Nikolija Jovković II3

III Razred  – dečaci:

22

1.Matija Jaćović III 1

2.Luka Kozić III 3

3.Ilija Ratković III 2

III Razred – devojčice:

42

  1. Jovana Vučinić – III3
  2. Nađa Savić – III1
  3. Jana Lazović – III 2

IV Razred dečaci:

5

1.Vasilije Milošević IV 2

2.Vojin Krpić IV 3

3.Uroš Kocić IV 2

IV razred – devojčice:

88

1.Sofija Nedović IV 3

2.Irina Vasiljević IV2 i Una Savić IV 1

3.Andrea Nestorović IV 3

V RAZRED – Dečaci:

111

1.Ognjen Ubavić V2

2.Lazar Obradović V1

3.Lazar Bošković V1

V RAZRED – Devojčice:

8

1.Jovana Đorđević V1

2.Anđelija Radosavljević V3

3.Anđela Kostić V2

VI Razred – dečaci:

2

1.Vukač Cvetković VI 1

2.Ognjen Savić VI 1

3.Nikola Đorđević VI1

VI Razred – devojčice:

444

1.Natalija Aleksić VI3

2.Đurđija Mladenović VI1

3.Jana Maksimović VI 1

VII Razred – dečaci:

7

1.Uroš Grbić VII 2

2.Mateja Jovanović VII 3

3.Nikola Vukašinović VII 1

VII Razred – devojčice:

32

1.Anđelija Jovanović VII2

2.Lena Gajić VII3

3.Isidora Dačković VII 3

VIII Razred – dečaci:

11

1.Nikola Pavlović VIII  3

2.Nemanja Milosavljević VIII 3

3.Milan Vukomanović VIII 3

VIII Razred  – devojčice:

99

1.Selena Sudimac VIII 1

2.Natalija Vukomirović VIII 2

3.Nina Jovanović VIII 3

Rezultati   krosa sa podrucnih odeljenja Draguša i Barbatovac.

Draguša,mlađi razredi:

1.Nemanja Jovanović

2.Filip Đukić

3.Ilija Bačević

Stariji razredi:

1.Danilo Ignjatović

2.Nikola Đukić

3.Stevan Vrekić

Barbatovac:

Mlađi razredi:

1.Jovan Vasilijević

2.Jovan Milenković

3.Momčilo Milivojević

Stariji razredi:

1.Luka Milenković

2.Ognjen Milutinović

3.LukaSimić

Devojčice:

1.Milica Vasilijević

Stariji razredi:

1.Jasna Milosavljević

2.Milica Pejčić

3.Anastasija Milosavljević

661111280248963_727437798675724_9136891485087258795_n

134691554

 

adana eskort - eskort eskişehir - eskort - bursa eskort - mersin eskortadana eskort - eskort eskişehir - eskort - bursa eskort - mersin eskort