Direktorka OŠ Stojan Novaković Blace, Marija Ćurčić obišla izdvojena odeljenja u Sibnici, Đurevcu, Trbunju, Grguru i Barbatovcu

Danas je direktorka OŠ ,,Stojan Novaković”, Marija Ćurčić, obišla izdvojena odeljenja u Sibnici, Đurevcu, Trbunju, Grguru i Barbatovcu.

Tom prilikom učenicima je poželela srećan početak nove školske godine i puno uspeha u učenju i radu. Podsetila ih je da je škola mesto gde se stiču znanja, ali i prijateljstva za ceo život. Sa osmehom i toplom rečju podelila je đacima prigodne poklone, kako bi im prvi školski dani bili još lepši i veseliji.

Obratila se i učiteljima i rekla da je uvek tu za njih i da joj se mogu obratiti za svaki savet, podršku ili pomoć. Istakla je da je škola jedna velika porodica u kojoj se svi zajedno raduju svakom uspehu i zajedno prevazilaze svaki izazov.

487cbefd-ea93-465f-9213-69727432f067793ec4b9-1c41-4558-9fb3-06bb350c9cc0a859700d-220e-4ef7-a931-8a5aed508f05e4a9662c-6f1a-4d86-86ee-0ceb623ada68ed837534-0bd9-491e-94d4-5b0ba4b8c06c