Futsal 1/8 finala kupa Srbije u Blacu pripala Kalči iz Niša

Utakmica 1/8 finala Kupa Srbije igrana u sportskoj hali Čika Duško Jovanović u Blacu između Jastrepca iz Blaca i Kalče iz Niša završena je rezultatom 7:3 u korist gostiju.

Vest ima video:

Blačani su golom Dragiše Trojanovića u 7 minutu prvog poluvremena poveli sa 1:0 ali to vođstvo kratko je trajalo jer je Miloš Đorđević u 10 minutu poravnao rezultat za konačnih 1:1 na poluvremenu.

U drugom delu utakmice blačani prelaze u vođstvo golom Miroslava Markovića, Miloš Đorđević ponovo je poravnao rezultat. U tridesetom minutu Ivan Vuletić donosti blačanima vođstvo od 3:2 a onda kreće goleada gostiju koji su golovima Dalibora Matejeva u 33,37 i 38 minutu, Miljković Milana u 39 i Ilić Marka u 40 minutu postavili konačnih 7:3 za KMF Kalča.

I ovu utakmicu beleže sjajne odbrane golmana Pavla Pavlovića iz KMF Jastrebac Blace.