Šansa za plasman u polufinale Kup-a Srbije blačanima “izmakla” u poslednjem minutu – KMF Novi Pazar ide dalje

Utakmica četvrtfinala Kup-a Srbije igrana u sportskoj hali Čika Duško Jovanović u Blacu između KMF Jastrebac Blace i KMF Novi Pazar završena je rezultatom 3:4(2:3).

Vest ima video:

DSCN0157

Uskoro i video na Blace info press-u

Blačani su uspeli da stignu prednost gostiju od 3:0 ali je gol Milana Mutavdžića u poslednjem minutu utakmice novopazrce odveo u polu finale Kupa Srbije.

DSCN0174

Pored sjajne atmosfere od strane vernih navijača blačana, utakmicu su obeležili i golovi: Nikole Rajkovića i Ivana Vuletića koji se dva puta upisao u listu strelaca za domaću ekipu, kao i golovi Eldina Redžovića, Elvedina Sadovića, Aleksandra Pavlovića i Mutavdžić Milana za KMF Novi Pazar.

DSCN0175

KMF Jastrebac okreće se ka prvenstvenim mečevima Prve futsal Lige Srbije gde ih očekuje teška borba za opstanak i već za vikend biće domaćini ekipi Kalča iz Niša.

Sastavi ekipa:

KMF Jastrebac Blace: Miloš Ćirković, Ivan Vuletić, Dušan Vukajlović, Danilo Lutovac, Dušan Savović, Stefan Sakić, Predrag Valjarević, Filip Savić, Veroljub Vukadinović, Marko Lapčević, Marinko Sudimac,Aleksandar Nedeljić, Nikola Rajković, Jovan Cvetanović.

KMF Novi Pazar: Mirza Hot, Nikola Tanasković, Eldin Redžović, Elvedin Sadović, Milan Mutavdžić, Aleksandar Pavlović, Adrijano Knežević, Mersid Raditinac, Fahrudin Redžović, Edis Rašljanin, Denis Džamić, Admir Mujović, Sanel Stupljanin, Ilhan Karišik.