Velika pobeda KMF Jastrepca u Blacu

Vest ima video

U prepunoj sportskoj hali „ Čika Duško Jovanović“ u Blacu KMF Jastrebac Blace savladao je u poslednjem kolu prve futsal Lige Srbije ekipu KMF Ivanjica.

Nošeni „krilima“ vernih navijača koji su blačanima bili veliki „igrač“ više KMF Jastrebac je u veoma neizvesnoj utakmici u poslednjim minutima utakmice zabeležio pobedu od 5:4.

Blačani su u prvom poluvremenu poveli 2:0, uledilo je brzo izjednačenje gotujuće ekipe i još jedan gol više za blagu prednost od 2:3 na poluvremenu za ekupu Ivanjice.

U drugom poluvremenu Ivanjica je povećala svoje vođstvo na 2:4 koje su blačani nošeni „krilima“ vernih navijača sustigli i u poslednjim minutima utakmice postigli i pobedonosni gol.

Kmf Jastrebac čeka baraž utakmice za opstanak u prvoj futsal Ligi…uskoro opširnije sa utakmice KMF Jastrebac Blace – KMF Ivanjica.