Velika pobeda KMF Jastrepca u Blacu

Video, golovi, sastavi ekipa:

Uz podršku velikog broja navijača kmf Jastrebac Blace na svom terenu savladao je ekipu Vranja. Rezultat je bio 6:1 za blačane. U listu strelaca za kmf Jastrebac upisali su se Jovan Cvetanović tri puta, Knežević, Tanasković i Radojičić.

Velika pobeda našeg kluba! U prepunoj hali naši momci su od početka znali šta hoće, ređale su se šanse ali je najsnalaživiji bio Jovan Cvetanović koji do poluvremena dva puta zatresao mrežu gostiju! Sa pauze smo se vratili još odlučniji da bodove ostavimo u Blacu, najbolji igrač ove utakmice Cvetanović upisuje “het trik” i podiže publiku na noge. Do kraja utakmice u strelce se upisuju Knežević, Tanasković i Radojičić za konačnih 6:1! Čestitke igračima Vranja na fer utakmici i želimo im puno sreće u nastavku prvenstva. Hvala građanima Blaca na srdačnoj i bezrezervnoj podršci koja prepoznaje naš rad i trud, bez nje ne bismo bili na ovom putu ka plej-ofu! Napred Jastrebac!, poručuju iz KMF Jastrebac Blace.