Košarka: Sa Blačanima nema igranke oni nose dva boda iz Palanke

Košarkaši Jastrepca iz Blaca u Beloj Palanci osvojili dva zlatna boda.U trećem kolu Prve Lige košarkaši Jastrepca pobedili su kao gosti ekipu Mladost Vesna sa ubedljivih 89:62.

-Od prvog minuta uspostavili smo svoj ritam, odigrali smo izuzetno požrtvovano svih 40 minuta. Prezadovoljan sam igrom svih igrača u toku cele utakmice su igrali borbeno  odbrani iz koje smo dolazili do lakih poena u napadu. Ne bih izvojio nikog od igrača jer je još jednom tim pobedio. Momci su prošli teške pripreme u toku polusezone i rezultat se vidi već u prva tri kola. Igrali smo na možda najtežem gostovanju, pred prepunom halom i sjajnom atmosferom ali smo pokazali da nas to nije uplašilo već nam je bio vetar u leđa. Trenutno smo na sedmom mestu i u sigurnoj smo zoni. U sledećem kolu dočekujemo Lebane i sve ćemo učiniti da nastavimo sa sjajnom igrom i nastavimo seriju pobeda, izjavio je nakon utakmice predsednik KK Jastrebac, Marko Crnoglavac.